Największy polski turniej gier elektronicznych rusza niebawem

W dniach 14-15 maja 2016 r. w Hali Sportowej przy ulicy Żużlowej 4 w Częstochowie ruszy kolejna edycja ogólnopolskiego turnieju gier komputerowych.

Let’s Play Częstochowa powstał w 2015 roku przez grupę pasjonatów i zapaleńców ze Zrzeszenia Studentów Polskich, Samorządu Studenckiego i Związku Młodzieży Wiejskiej. Była to odpowiedź na długo wyczekiwaną imprezę gamingową w Częstochowie.

W tej edycji około 1000 graczy zmierzy się ze sobą w takich grach jak: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Fifa 16, PES 2016, Need for Speed i Hearthstone. Każda z dyscyplin posiada własną pulę nagród – w sumie do wygrania będzie

50 tysięcy złotych.

Wciąż każdy zainteresowany uczestnictwem w turnieju może zgłosić siebie i swoją drużynę za pośrednictwem formularza na oficjalnej stronie wydarzenia.

Widzowie, oprócz możliwości obserwowania zmagań graczy będą mogli wziąć udział w targach sprzętu komputerowego oraz w konkursie CosPlay. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.