Naked 3D Fitness Tracker – lustro, które powie Ci ile schudłeś

Gdy rozpoczynamy walkę ze zbędnymi kilogramami bardzo ważny jest dokładny pomiar ciała. Pomagają nam w tym różnego rodzaju wagi mierzące poziom tkanki tłuszczowej. A co powiedzielibyście na lustro, które stworzy Wasz trójwymiarowy model i będzie informowało o postępach motywując do dalszych ćwiczeń.

Naked Labs uruchomiło właśnie przedsprzedaż swojego najnowszego wynalazku złożonego z lustra wyposażonego w kamerkę 3D Intel RealSense, wagi oraz aplikacji analizującej wszystkie dane i dostarczającej użytkownikowi odpowiedniego feedbacku. Po stanięciu na wagę, kamerka w lustrze tworzy trójwymiarowy skan naszego ciała. Następnie w aplikacji możemy porównać dane z poprzednimi pomiarami i zobaczyć aktualne zmiany – kolorami podkreślone są partie, w których zyskaliśmy/straciliśmy mięśnie i tłuszcz.

Takie wizualne opracowanie danych, łącznie ze statystykami potrafi doskonale zmotywować do dalszych treningów. To także fajny sposób na obserwowanie swojego ciała podczas ciąży. Dedykowana aplikacja dostępna jest na iOS i Androidzie.

Niestety Naked 3D Fitness Tracker nie jest tanim urządzeniem. Jego cena w przedsprzedaży wynosi 499 dolarów. Pierwsze egzemplarze mają trafić do klientów w marcu przyszłego roku.

Źródło: Mashable.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.