Never 10: narzędzie, które nie pozwala na aktualizację Windows

Nie wszystkim użytkownikom systemów Windows podoba się agresywna polityka Microsoftu, jeśli chodzi o aktualizacje starszych systemów do Windows 10. Jeśli jesteście zmęczeni ciągłymi powiadomieniami o tym, że wypadałoby już przesiąść się na dziesiątkę, to ta apka może was zainteresować.

Never 10 to program stworzony przez Steve’a Gibsona – dość znanego programisty w światku Open-Source. Never 10 nie instaluje niczego w naszym systemie, zamiast tego zmienia automatycznie wszystkie ustawienia systemu Windows w taki sposób, że jakiekolwiek powiadomienie o aktualizacji systemu do Windows 10 już nigdy nie wyświetli się na ekranie naszego komputera. Przynajmniej na razie.

Program bardzo szybko zdobywa popularność wśród użytkowników Windows 7, którzy boją się, że któregoś dnia przypadkowo klikną w kolejne powiadomienie o aktualizacji i niechcący przesiądą się na dziesiątkę. Jeśli chcielibyście skorzystać z Never 10, to wystarczy pobrać je stąd i uruchomić na swoim komputerze.

Źródło: gadgets
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.