Nie możesz się doczekać nowego DOOM-a?

Bethesda ogłosiła dzisiaj otwartą betę gry DOOM – rozpocznie się ona 15 kwietnia a zakończy 18 kwietnia o godzinie 5:59 rano. Poinformowano też o pakietach DLC jakie zostaną wydane po premierze gry.

Otwarta beta gry DOOM odbędzie się w następny weekend – między

15.04, a 18.04.

Nie będzie ona wymagała posiadania żadnego kodu – gracze będą mogli po prostu zalogować się na wybranej platformie i pobrać tryby Deathmatchu drużyn oraz Wojennej ścieżki na mapach Fala gorąca i Piekielne ziemie. Te mapy i tryby to tylko fragment pełnej wersji, która pojawi się 13 maja na Xbox One, PS4 i PC.

Najwięksi fani mogą liczyć na trzy pakiety DLC, które ukażą się po premierze gry. Będą one dotyczyć wyłącznie trybu wieloosobowego i zawierać będą takie dodatki jak: mapy, bronie, demony, pancerze i moduły hakerskie oraz inne elementy wyposażenia. Każdy z DLC będzie kosztował 63 zł, natomiast przepustka sezonowa gwarantująca dostęp do wszystkich dodatków – 175 zł.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.