OnePlus 3 będzie miał 6 GB RAM-u?

W marcu do sieci przedostał się benchmark AnTuTu, który zdradził parametry niezapowiedzianego jeszcze oficjalnie smartfona OnePlus 3. Wówczas test wykazał, że możemy spodziewać się 4GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. Wygląda jednak na to, że OnePlus może pokusić się o wprowadzenie do oferty wariantu urządzenia z lepszymi parametrami.

W bazie benchmarku GeekBench pojawił się smartfon o kodowej nazwie RAIN RAIN A3000, który oficjalnie ma być właśnie najnowszym flagowcem OnePlus. Test ujawnia, że urządzenie posiada pod maską czterordzeniowy układ Snapdragon 820 i 6 GB pamięci operacyjnej oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Całość działać ma pod kontrolą Androida 6.0.1.

Z kolei wcześniejsze testy AnTuTu i GFXBench wskazywały jednak na 4GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. Według Gizmochina OnePlus planuje po prostu wypuścić dwa różne modele urządzenia. Nieoficjalne informacje mówią, że premiera OnePlus 3 ma odbyć się już 18 maja. Smartfony mają kosztować 354 dolary (wersja z 4GB RAM) i 384 dolary (wersja z 6GB RAM). Jeśli plotki się potwierdzą OnePlus może znowu narobić wokół siebie szumu.

0
Źródło: gizmochina.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.