Quantum Break rynkowym hitem

Najnowsza superprodukcja Remedy Games zbiera skrajne recenzje, od przepełnionych zachwytem do tych wyrażających spore rozczarowanie. Zazwyczaj taka sytuacja nie pomaga sprzedaży gry, ale tym razem wyszło inaczej.

Quantum Break jest już najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii w całej historii konsoli Xbox One w kategorii nowych marek. To oczywiście nadal nie oznacza, że gra jest bestsellerem, jednak wygląda na to, że rozstrzelone recenzje gry nie zmniejszyły zainteresowania graczy. Zwłaszcza, że pomiar nie uwzględnia zakupów dokonanych w formie cyfrowej

Microsoft szykuje dla swojej konsoli kolejne marki. Jeszcze w tym roku, poza kolejnymi odsłonami uznanych serii, na konsole Xbox One trafią gry ReCore, Scalebound oraz Sea of Thieves.

Quantum Break to gra, która zebrała dość mieszane recenzje. My jednak należymy do tego obozu, który grą jest zachwycony.

Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.