Razer prezentuje… toster dla graczy

Myszki, obudowy komputerowe, klawiatury - oferta Razera jest naprawdę szeroka i miłośnicy akcesoriów peryferyjnych mogą w niej do woli przebierać. Ale to nie znaczy, że producent nie zamierza inwestować w nieco inne technologie...

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Rozmiłowany w tostach szef Razera wpadł pewnego dnia na pomysł, by przygotować toster, który pokochają gracze. Zabawna idea szybko rozprzestrzeniła się w poważny projekt, do którego ochoczo przystąpiła cała gama inżynierów producenta. To jednak nie wszystko. Razer chce by jego produkt był dopasowany do jak największej rzeczy graczy – dlatego postanowił na model crowdfundingu. Pod tym linkiem możecie wziąć udział w ankiecie dotyczącej wyglądu i funkcjonalności tostera.

Na renderach gadżet wygląda naprawdę dobrze – nie brakuje tu logotypu producenta wypalanego na tostach i charakterystycznego zielonego podświetlenia. Niestety cena i przewidywana data premiery nie została podana.

0
Źródło: Razer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.