Smartfon LG wybuchł mu w kieszeni

Co jakiś czas z różnych stron świata docierają do nas wieści na temat wybuchów smartfonów. Eksplozja najczęściej jest wynikiem używania nieoficjalnych akcesoriów - ładowarek lub baterii - ale czasami nawet prawidłowo użytkowany telefon potrafi zranić swojego właściciela.

Tak też i było tym razem. 52-letni Muhammad Satar z Queens w USA trzymał w kieszeni spodni swój kilkumiesięczny smartfon LG Optimus F6, kiedy doszło do nieoczekiwanej eksplozji urządzenia. Mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono poparzenia drugiego i trzeciego stopnia na nodze i dłoniach. Konieczny był także przeszczep skóry. W wyniku wypadku Satar przez miesiąc nie mógł chodzić do pracy.

Mężczyzna złożył już pozew przeciwko LG gdzie z pewnością domaga się odszkodowania za wyrządzone szkody na zdrowiu. Szczegóły żądania nie są jednak znane. Nie wiemy też jak na pozew zareaguje producent.

Źródło: Ubergizmo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.