Sospendo – ubieralny uchwyt do smartfona lub tabletu

Widzieliśmy już różnego rodzaju podstawki pod tablety, uchwyty samochodowe czy stojaki na smartfony. Ale czegoś takiego jak Sospendo jeszcze nie było.

W pierwszym momencie pomyślicie, że Sospendo wygląda głupio. Wygięta podstawka pod przenośne urządzenie, którą zakładamy sobie na szyję. Ale z selfie sticków też wszyscy się śmiali, a dziś amatorzy smartfonowej fotografii nie wyobrażają sobie bez nich życia. Więc może startup z Kickstartera też chwyci?

Lubimy korzystać z dużych ekranów, czy to w kuchni podczas gotowania, czy to do przeprowadzania wideokonferencji. Na dłuższą metę jednak trzymanie smartfona czy tabletu w dłoniach jest niewygodne i często łapiemy się na myśli, że przydałaby się jeszcze jedna ręka. Sospendo to właśnie taka trzecia dłoń, która przytrzyma urządzenie w taki sposób, by było ono wciąż widoczne w odpowiedniej odległości przed naszymi oczami.

Oczywiście konstrukcja uchwytu jest tak przemyślana, że wcale nie musimy zakładać go na szyję -równie dobrze ustawimy go na biurku czy łóżku. Warto także dodać, że Sospendo poprawia naszą postawę – przestajemy spoglądać wciąż w dół, bo urządzenie znajduje się na odpowiedniej wysokości. Zainteresowani mogą już kupić uchwyt w przedsprzedaży na Kickstarterze za cenę 25 dolarów.

Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.