Specjalne kina dla „millenialsów”?

Na pewno przeżyliście to nie raz. Siedzicie w kinie i rząd przed Wami ignorancki nastolatek sprawdza powiadomienia na Facebooku, jak gdyby była to kwestia życia i śmierci, zupełnie nie przejmując się faktem, że świeci ekranem po oczach kilkunastu widzom. Albo siedząc tuż obok nie potrafi wyłączyć wibracji w telefonie, które skutecznie potrafią zepsuć film. A spróbujcie takiemu zwrócić uwagę, to się dopiero nasłuchacie…
Dlatego właśnie AMC Entertainment, olbrzymia sieć multipleksów w USA we współpracy z Carmike Cinemas postanowiło zbudować kina, które dedykowane będą przysłowiowym millenialsom.
Nie możesz powiedzieć 22-latkowi, by wyłączył telefon w kinie. Oni tak nie żyją. „ – tłumaczy Adam Aron, CEO Carmike Cinemas i dodaje, że trwają już dyskusje o sposobach budowy kin odpowiednich dla pokolenia osób nie potrafiących rozstać się z telefonem. Jednym z pomysłów jest stworzenie na sali sekcji, w których osoby będą mogły SMS-ować czy używać smartfona w taki sposób, by nie przeszkadzało to innym widzom.
Myślicie, że to dobre rozwiązanie?