Transport Fever: gra która może okazać się następcą Transport Tycoon!

Jeśli nadal nie możecie oderwać się od Transport Tycoon, albo którejś z "unowocześnionych" wersji gry (na przykład Open TTD), to mamy chyba dobrą wiadomość. A przynajmniej interesującą. Transport Fever może być w końcu tą grą, która okaże się następcą Transport Tycoon.

Studio Urban Games jak na razie znane jest z wydanej w 2014 roku strategii ekonomicznej Train Fever, która pokazała, że UG mają smykałkę do strategii ekonomicznych i bardzo ciekawe pomysły.

W zapowiadanej na jesień 2016 grze Transport Fever gracze wcielą się we właściciela firmy transportowej, którego zadaniem będzie oczywiście rozwój swojej firmy. Do dyspozycji dostaniemy pociągi, samochody, statki i samoloty. Twórcy obiecują również, że akcja gry obejmie ponad 150 lat rozwoju technologii, oraz że Transport Fever poradzi sobie z takimi rzeczami, jak symulacja rozwoju miast, czy samego ruchu pasażerskiego.

Do tego gra wygląda świetnie – ale to było akurat łatwe, fani Transport Tycoona nie są zbyt wybredni, jeśli chodzi o grafikę.

Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.