Twórcy Dark Souls rozpoczęli prace nad całkiem nową serią

Hidetaka Miyazaki - reżyser i twórca serii Souls zdradził w wywiadzie dla tajwańskiego portalu GNN Gamer, że Dark Souls 3 to ostatnia część tej serii, a jego zespół rozpoczął już pracę nad nową licencją.

-Do Dark Souls ukaże się kilka dodatków DLC, jednak nie ma absolutnie żadnych planów na kontynuację tej serii – tym zdaniem Miyazaki podkreślił dość dobitnie, że nie jest już zainteresowany tworzeniem kolejnych części Soulsów. Wiemy natomiast, że do Dark Souls 3 ukażą się aż 3 dodatki DLC. Pierwszy z nich dostępny będzie już tej jesieni.

Miyazaki co prawda nie wykluczył, że kiedyś, w odległej przyszłości, może wrócić do prac nad kolejną częścią Dark Souls, jednak twórca skupiony jest obecnie na tworzeniu zupełnie nowej serii, tudzież licencji, o której jak na razie nie wiemy absolutnie nic. A chcielibyśmy już się czegoś dowiedzieć, bo to w końcu produkcja od twórcy Soulsów. Pewnie będzie co najmniej dobra.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.