Warsaw Games Week powróci w tym roku

Pierwsza odsłona Warsaw Games Week zakończyła się sukcesem, a targi gier wideo przyciągnęły 19 000 odwiedzających. Nic dziwnego, że organizatorzy postanowili wznowić imprezę w tym roku.
Podczas tegorocznej edycji organizatorzy spodziewają się jeszcze liczby graczy i zapowiadają dużo więcej atrakcji oraz większej powierzchni do zwiedzania. Ze względu na ogromne zainteresowanie, Warsaw Games Week zostanie wydłużone i trwać będzie cztery dni – od 13 do 16 października 2016. Wydarzenie ponownie zagości w hali EXPO XXI Warszawa. Swoją obecność potwierdzili czterej główni partnerzy minionej edycji: CENEGA, Microsoft, Sony Computer Entertainment Polska oraz Ubisoft.
Informacje na temat biletów i szczegółowy plan wydarzenia zostaną podane w późniejszym okresie. Tymczasem w TYM miejscu możecie przeczytać naszą relację z zeszłorocznej imprezy.
0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.