Wiemy kto wcieli się w rolę „nowej” Lary Croft

Jak podaje serwis The Hollywood Reporter, w rolę odświeżonej Lary Croft wcieli się Alicia Vikander. Jeśli tak jak my nie do końca wiecie kim jest ta pani, to czytajcie dalej.

Vikander ma już na swoim koncie takie produkcje jak Ex Machina (polecamy), czy „Dziewczyna z portretu” (nie oglądaliśmy). Za ten drugi tytuł Vikander zdobyła Oskara za najlepszą rolę drugoplanową i od tamtej pory jej kariera zdecydowanie nabrała tempa. Alicia zagra też w najnowszej części przygód Jasona Bourne’a pod tytułem „Jason Bourne”.

Wracając do samego Tomb Raidera, to oprócz tego, że poznaliśmy już nazwisko aktorki, która wcieli się w naszą ulubioną panią archeolog, wiemy też, kto będzie reżyserował tę produkcję. Reżyserem jest pochodzący z Norwegii Roar Uthaug, którego wcześniej reżyserował chociażby katastroficzny film The Wave.

Restart serii filmowej będzie pokrywał się z tym, co widzieliśmy w nowych grach o Larze Croft. A więc Alicia Vikander wcieli się w młodą wersję jednej z najbardziej kultowych bohaterek gier wideo.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.