Założyciel Atari zacznie tworzyć gry mobilne

Założyciel Atari, Nolan Bushnell nawiązał współpracę z małym studiem z Amsterdamu, Spil Games, z którym chce wrócić do tworzenia gier komputerowych. Mobilnych gier komputerowych.

Na razie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących nadchodzących produkcji. Wiemy tylko, że Bushnell będzie pracował przy trzech tytułach, z których pierwszy ukaże się na początku przyszłego roku. Studio, z którym nawiązał współpracę znane było do tej pory, jako producent gier mobilnych i przeglądarkowych. Zważywszy na to, że są to tak samo proste (co nie znaczy, że złe) produkcje, jak większość gier ze złotych czasów marki Atari, Bushnell powinien szybko odnaleźć się w nowej rzeczywistości. No i po prostu jesteśmy ciekawi, co po tylu latach zaprezentuje nam szef jednej z najbardziej legendarnych marek dla graczy, której logo na stałe zakorzeniło się w naszej dzisiejszej popkulturze.

Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.