Zapomnijcie o iPhone 7s

Jeszcze w tym roku ma pojawić się iPhone 7, ale zdaniem analityków, przyszłoroczny model ma być właśnie tym, na co na serio czekaliśmy. Telefon ma być zaprojektowany właściwie prawie że od nowa.
iPhone SE
iPhone SE

Następca iPhone’a 7 ma być czymś więcej, niż ponownie podrasowaną specyfikacją sprzętową. Według plotek, ma wykorzystywać OLED-owe wyświetlacze Samsunga, i to po raz pierwszy w historii tego telefonu, którego projektanci do tej pory preferowali wyświetlacze LCD. Ma też nie zabraknąć funkcji, które są już rynkowym standardem, takich jak bezprzewodowe ładowanie akumulatora. Zmian ma się też rzekomo doczekać TouchID, które ma być wbudowane bezpośrednio w wyświetlacz.

iPhone 6s, choć jak każdy telefon Apple’a okazał się hitem, to nie tak wielkim, jak się spodziewano. Po raz pierwszy w historii nowy iPhone sprzedawał się gorzej niż poprzedni. Nic dziwnego więc, że Apple chce zaoferować klientom dużo więcej powodów do wymiany telefonu na nowy. Takich jal, według plotek, dwuobiektywowy aparat czy złącze Smart Connector.

Źródło: Mac Rumors
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.