Znamy specyfikację Samsunga Galaxy Note 6 [AKTUALIZACJA]

Redakcja serwisu Phonearena twierdzi, że skontaktował się z nią pracownik Samsunga i wysłał zrzut ekranowy z aplikacji CPU-Z, na której widać prawie pełną specyfikację nadchodzącego phabletu Samsung Galaxy Note 6.

Jeśli to prawda – a wiele wskazuje na to, że tak jest (powyższy zrzut potwierdza wcześniejsze przecieki na temat Note’a 6), to nadchodzący phablet Samsunga będzie miał następującą specyfikację:

  • Wyświetlacz o przekątnej 5,77 i rozdzielczości 1440 x 2560 (QHD)
  • 6GB pamięci RAM
  • Procesor Exynos 8890
  • Bateria o pojemności 3700 mAh

Oprócz tego anonimowe źródło twierdzi, że wygląd Note’a 6 będzie zbliżony do Galaxy S7 i Note 5 będzie odrobinę grubszy od tego drugiego). Samsung podobno stara się, żeby w dniu premiery Note 6 w dniu premiery sprzedawany był z zainstalowanym Androidem N – jeśli się to nie uda, najnowszy phablet Samsunga na pewno otrzyma najnowszą wersję Androida.

AKTUALIZACJA

Źródło informacji, redaktorzy portalu PhoneArena, jeszcze raz przyjrzeli się uważnie zrzutowi ekranowemu, który przysłał im jakoby anonimowy pracownik firmy Samsung. I… stwierdzili, że ktoś ich oszukał. Co za tym idzie, podawane powyżej informacje nadal można uważać za dość prawdopodobne, ale w żaden sposób nie udowodnione

– w tym momencie to już tylko domysły.

Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.