Zobacz fabularny zwiastun Gears of War 4!

Już 18 kwietnia gracze, którzy kupili grę w ramach Wczesnego Dostępu, będą mogli sprawdzić najnowszy rozdział sagi o żołnierzach przyszłości wyposażonych w ciężkie kombinezony bojowe. Z okazji zbliżającej się premiery studio Coallition przygotowało nowy trailer fabularny.

Każda z poprzednich części gry otrzymywała świetne, melancholijne, doskonale udźwiękowione trailery, więc i tym razem nie mogło być inaczej. Akcja Gears of War 4 dzieje się 25 lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Trailer koncentruje się na synu Marcusa Fenixa, który podczas walki na terenie okolic z dzieciństwa przypomina sobie swoich rodziców. W tle przygrywa nastrojowy cover „Sound of Silence”, który idealnie oddaje nastrój całości. Obyśmy równie zachwyceni byli samą grą.

Gears of War 4 na Xbox One pojawi się w sprzedaży 11 października br., jednak osoby, które kupiły grę w ramach Wczesnego Dostępu będą mogły przetestować ją już wkrótce – 18 kwietnia.

Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.