20 lat Samsunga w Polsce

Samsung Electronics Polska od 20 lat towarzyszy Polakom w ich codziennym życiu – wspiera instytucje kulturalne, prowadzi programy edukacyjne i wspólnie ze specjalistami Centrum Badawczo-Rozwojowego Samsung Polska tworzy koncepcje, które kreują przyszłość technologii na całym świecie.

W ostatnich 20 latach Polacy korzystając z urządzeń Samsung zmieniali trendy kulinarne, oglądali najważniejsze transmisje telewizyjne, rozmawiali o istotnych dla siebie chwilach i uwieczniali je aparatami fotograficznym w swoich telefonach.

Dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas Polacy, przez ostatnie 20-lat mieliśmy możliwość przyglądania się zachodzącym zmianom. To był niesamowity czas zarówno dla nas, jak i dla kraju, dlatego postanowiliśmy podzielić się naszymi spostrzeżeniami w cyklu „Samsung.20 lat w Polsce” — mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska . Samsung wyrósł na naszym rynku jako jeden z liderów. Ma mocną ofertę w praktycznie każdym segmencie rynku elektronicznego. W Polsce w szczególności przyjął się jako producent telefonów komórkowych, telewizorów i tabletów.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.