„Nie będziesz sobie wyobrażał życia bez nowych iPhone’ów”

Ostatnie sprawozdanie finansowe Apple'a było imponujące, ale też po raz pierwszy odnotowano znaczące spadki. Zysk netto zmniejszył się aż o 23 proc. Tim Cook, szef Apple'a, wierzy, że to wszystko odejdzie w zapomnienie po nowym iPhone.
Tim Cook
Tim Cook

Apple jest firmą, która w znaczącym stopniu swoją potęgę zawdzięcza iPhone’owi. Sęk w tym, że sprzedaż tych telefonów zaczyna zwalniać, a konkurencja nadgania zaległości. Dyrektor generalny Apple’a postanowił więc udzielić „uspokajającego” wywiadu dla CNBC.

Stwierdził, że Apple jest „podekscytowane tym, nad czym pracuje”, o czym niestety, nie może na razie opowiedzieć. –

Mamy wspaniałe innowacje w kolejce, takie jak nowe iPhone’y, które zachęcą ciebie i innych posiadaczy iPhone’ów do wymiany na te najnowsze modele. Damy wam rzeczy, bez których nie będziecie mogli żyć, o których nawet jeszcze nie wiecie, że potrzebujecie. To od zawsze jest celem Apple’a: robić rzeczy, które wzbogacają ludzkie życia, na które patrzysz i myślisz „jak mogłem bez tego żyć?” — stwierdził.

Nie możemy się więc doczekać. Zastanawiamy się tylko… czemu Tim Cook już teraz o tym mówi? Nie boi się, że zapowiedź „rewolucyjnego” iPhone’a zagrozi wynikom sprzedaży aktualnie oferowanego 6s?

Źródło: Tech Insider
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.