„Pracujemy nad jeszcze większą porażką niż Fire Phone”

Amazon Fire Phone miał być wielkim hitem, a tymczasem okazał się gigantyczną porażką. Użytkowników urządzenia od internetowego giganta liczono raptem w dziesiątkach tysięcy. Jeff Bezos ma jednak pewien plan.

Porażka Fire Phone’a kosztowała Amazon setki milionów dolarów. Jeff Bezos, dyrektor generalny firmy, wydaje się jednak nie tracić rezonu. Stwierdził niedawno, że Fire Phone to „małe miki” w porównaniu do tego, nad czym pracuje jego firma.

Wydaje wam się, że to wielka porażka? Pracujemy nad jeszcze większymi. Nie żartuję. Niektóre z nich spowodują, że Fire Phone będzie się przy nich wydawał czymś zupełnie nieistotnym — stwierdził Bezos w wywiadzie dla Washington Post.

Niestety, nie wiemy nad czym pracuje Amazon. Nie wiemy nawet, czy to kolejny telefon. Wiemy jednak, że firma potrafi dostarczyć prawdziwy hit sprzętowy, chociażby taki, jak czytniki Kindle.

Źródło: Business Insider
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.