Agony – Polacy zabiorą świat do piekła

Dante's Inferno, czy Devil May Cry to produkcje, które rozgrywają się w piekielnej otchłani, ale nie wywołują u gracza specjalnego przerażenia - ot, przyjemne slashery. Agony ma celować w zupełnie inny klimat, inspirowany takimi survival horrorami jak Outlast czy Amnesia.

MadMind to nowe studio z Bydgoszczy złożone z weteranów branży pracujących wcześniej przy takich produkcjach jak Wiedźmin 3, The Division i Sniper: Ghost Warrior 2. Na początku tego roku mogliśmy zobaczyć prototypowy gameplay Agony. Dziś z kolei widzimy zwiastun wykonany na nowszej wersji silnika Unreal Engine 4.

Głównym celem gry będzie ucieczka z Piekła i odzyskanie pamięci. Podczas podróży szybko okaże się, że jedyna droga wiedzie w głąb otchłani, gdzie rządzi Czerwona Bogini. Jeśli chodzi o mechanikę raczej powinniśmy spodziewać się skradania i wykorzystywania taktyk w stylu przejmowania kontroli nad zbłąkanymi duszami i demonami, niż krwawej strzelanki.

Agony trafi na komputery osobiste i konsole PS4 oraz Xbox One już w przyszłym roku.

Źródło: Gamezone.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.