Allegro wprowadza wystawianie bez opłat

Allegro działa już w Polsce od 17 lat. Do tej pory bez względu na to, czy udało nam się sprzedać przedmiot przy użyciu sklepu, czy nie - Allegro pobierało drobną opłatę za wystawienie aukcji. Teraz w końcu się to zmieniło.

Jeśli jesteście klientem indywidualnym, czyli nie posiadacie konta na Allegro zarejestrowanego na firmę, od dziś do końca lipca nie zapłacicie za wystawienie przedmiotu ani grosza. Promocja ma jednak pewne limity – miesięcznie można bezpłatnie wystawić 25 przedmiotów, przy czym pojedyncza aukcja nie może trwać dłużej niż 14 dni. Promocja nie obowiązuje w przypadku dodatkowych funkcji takich jak: cena minimalna czy planowane wystawienie.

Przypominamy, że chodzi tu jedynie o zniesienie opłaty za wystawienie aukcji – prowizja od sprzedaży będzie pobierana w dalszym ciągu przez Allegro. Regulamin promocji znaleźć można pod TYM linkiem. By aktywować funkcję bezpłatnego wystawiania należy zalogować się na swoje konto, a następnie wybrać menu „Moje Allegro/ Centrum Zniżek” i kliknąć znajdującą się tam ofertę.

A co czeka nas po zakończeniu promocji? Allegro nie zamierza rezygnować z oferty, a nawet planuje zwiększyć limit darmowych wystawień.

0
Źródło: Allegro
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.