Allview prezentuje swoje okulary do VR!

Allview, europejska marka smartfonów i tabletów wprowadza do oferty okulary Visual VR, które są kolejnym "luksusowym klonem" Google Cardboard.

Okulary Visual VR są kompatybilne ze wszystkimi smartfonami posiadającymi wbudowany żyroskop oraz o przekątną wyświetlacza pomiędzy 4 a 6 cali. Waga urządzenia to 263 gramy, natomiast ich wymiary, według producenta, zostały „maksymalnie zredukowane w celu zapewnienia wygodnego użytkowania”. Ostrość oraz odległość pomiędzy soczewkami jest regulowana, dlatego Visual VR może dostosowywać się do wymagań każdego użytkownika. Okulary dostarczają kąt widzenia wynoszący 102°.

Za pomocą Visual VR, użytkownicy mogą stać się postaciami swoich ulubionych gier, mogą doświadczyć sportów ekstremalnych, oglądać filmy w prawdziwym 3D lub filmy wykonane w technologii 360°. Ponadto wirtualna rzeczywistość wykracza poza sferę rozrywki i odciska coraz większe piętno w dziedzinie nauki, badań i rozwoju.

Użytkownicy, którzy już zamówili lub wkrótce zamierzają zamówić smartfon P8 Energy PRO lub X3 Soul PRO otrzymają okulary VR1 za darmo. Osoby, które chcą już dziś zamówić okulary Visual VR2 mogą złożyć zamówienie przedsprzedażowe na stronie www.allview.pl. Cena urządzenia to 149 zł. Wysyłka urządzeń rozpocznie się w drugiej połowie Maja 2016.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.