Aplikacja OneDrive wkrótce dla wszystkich wersji Windows 10

To zdumiewające, ale OneDrive nie doczekał się jeszcze swojej aplikacji na inne urządzenia z Windows 10 niż telefony i małe tablety. To ma się zmienić już w tym kwartale, a może i miesiącu.

E-dysk Microsoftu doczekał się dedykowanej aplikacji dla Windows 10 wyłącznie w wersji na telefony komórkowe i małe tablety. Dostępna jest też jej mocno upośledzona wersja dla konsol do gier. Duże tablety i komputery osobiste? Cóż, Windows 10 jest mocno zintegrowany z OneDrive’em i może nawet natywnie synchronizować selektywnie wybrane przez użytkownika foldery, ale nadal do przeglądania niezsynchronizowanych treści należy użyć przeglądarki internetowej. To, na szczęście, ma się zmienić, i to już niedługo.

Aplikacja ma zostać uaktualniona i być dostępna dla wszystkich edycji Windows 10, jak potwierdza Microsoft, „już w bieżącym kwartale”, choć konkretna data premiery nie została jeszcze wyznaczona. Microsoft dodaje, że możliwe, że aktualizacja pojawi się już nawet w tym miesiącu, ale niczego nie można obiecać.

No cóż, lepiej późno niż wcale…

0
Źródło: ZDNet
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.