Coś ważnego dzieje się u Pebble’a

Minęły już prawie cztery lata od chwili, gdy Pebble okazał się prawdziwą gwiazdą Kickstartera, wprowadzając powiew świeżości na rynku inteligentnych zegarków. Teraz ma nas znowu czymś zaskoczyć.

Pebble był swego czasu gwiazdą na rynku elektroniki ubieralnej, ale odkąd takie firmy jak Samsung czy Apple zaczęły się interesować tym segmentem, jej blask nieco zmalał. Firma jednak nie marnuje czasu i choć ma kłopoty finansowe, tak nie zamierza odpuszczać. Już za kilkanaście godzin poznamy jej najnowsze plany.

Skąd o tym wiemy? Pebble sam zwrócił naszą uwagę, chcąc zapewne podgrzać atmosferę. Niestety, poza sugestią, że zostanie ogłoszone coś (rzekomo) bardzo fajnego i istotnego nie wiemy, niestety, nic. Spekuluje się, że zegarki tej firmy zyskają możliwość dokonywania wygodnych płatności zbliżeniowych. To jednak tylko zgadywanki…

Tick-tock…https://t.co/5fXTrNGzIspic.twitter.com/y9QOdNRluk

— Pebble (@Pebble) 22 maja 2016

Źródło: Pebble
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.