Doom już dostępny!

Dziś do sprzedaży w naszym kraju – równocześnie ze światową premierą – trafiła gra DOOM. Tytuł został wydany w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej- do wyboru na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Pierwsza część gry wydana została w 1993 roku i na zawsze zmieniła oblicze gatunku FPS wprowadzając tryb deathmatch’u dla wielu osób. Teraz, po 23 latach od premiery oryginału gracze mogą po raz czwarty zasiąść przed ekranami komputerów i telewizorów, by rzucić się w samą otchłań piekieł.

W grze wcielamy się w samotnego komandosa, który zostaje wysłany do bazy na Marsie, gdzie naukowcy nieopatrznie uruchomili tunel czasoprzestrzenny, wprowadzając do naszego wymiaru hordy potworów. Doom wyciąga wszystko co najlepsze z oryginału – postawiono ponownie na szybką i dynamiczną akcję i spory arsenał broni. Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, gra zaoferuje także 6 trybów multiplayer oraz edytor map pozwalający na dowolne kształtowanie lokacji i tworzenie nowych trybów zabawy.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.