EA zapowiada kontynuację swoich dwóch dużych marek

EA Games przy okazji podsumowania kolejnego kwartału zapowiedziało sequele dwóch gier. W 2017 roku na komputerach PC i konsolach nowej generacji zagramy w Star Wars: Battlefront oraz Need for Speed 2.

Już wcześniej EA zapowiedziało, że planuje wypuszczać po jednej grze z uniwersum Star Wars w każdym kolejnym roku, wykorzystując przy okazji popularność nowej, filmowej trylogii. W ubiegłym roku mogliśmy zagrać w Star Wars: Battlefront, w tym czeka nas przygoda w świecie LEGO, natomiast w kolejnym zobaczymy sequel Battlefronta. O samej grze nie powiedziano wiele – ot, tylko tyle, że pod kątem fabuły i lokacji będziemy mieć do czynienia z większą produkcją, bo opartą na wydarzeniach związanych z nowymi częściami Gwiezdnych Wojen. Warto przypomnieć, że pierwsza część gry sprzedała się znacznie powyżej oczekiwań (14 mln egzemplarzy).

Szwedzkie studio Ghost Games potwierdziło, że w 2017 roku możemy spodziewać się także sequela dobrze przyjętego restartu serii Need For Speed.

0
Źródło: Gamespot.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.