Finały Intel Extreme Masters ponownie w Katowicach!

Wygląda na to, że w marcu przyszłego roku ponownie wybierzemy się do Katowic, gdzie po raz kolejny firma Intel wespół z ligą ESL zorganizują nam jedenaste finały ligi Intel Extreme Masters. Jest to obecnie największa impreza e-sportowa w Polsce.

Nowy sezon rozpocznie się 28 lipca, rozgrywkami w Szanghaju. Następnie impreza przeniesie się do Oakland, żeby po kilku kolejnych przystankach zakończyć się w katowickim Spodku. 11 sezon będzie też pierwszym, od ośmiu lat, który odbędzie się również w Goyang, w Korei, bardzo zasłużonym mieście, jeśli chodzi o rozwój e-sportu.

11 sezon IEM będzie też pierwszym, w którym pula nagród przekroczyła milion dolarów. Jak na razie ESL nie ogłosiło zmian, jeśli chodzi o gry, w których rywalizować będą e-sportowcy, więc raczej na pewno w Katowicach obejrzymy finały w Starcraft 2, Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends 2. Chociaż do lipca zostało jeszcze trochę czasu, a mamy kilka nowych „gorących” tytułów, które z pewnością oglądałoby się świetnie na ogromnych telebimach w Katowicach.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.