Galaxy Note 6 zadebiutuje w sierpniu?

W drugiej połowie tego roku o zainteresowanie klientów powalczą głównie dwa flagowce - Samsung Galaxy Note 6 i iPhone 7. Najprawdopodobniej historia z zeszłego roku się powtórzy i koreański producent postanowi wydać swojego smartfona przynajmniej na miesiąc przed debiutem konkurencji.

Według Evana Blassa (@evleaks) Galaxy Note 6 zadebiutuje na amerykańskim rynku w połowie sierpnia, a więc podobnie jak poprzedni model w roku ubiegłym. Wcześniejsze Note’y pojawiały się na rynku w okolicach wrześniowych targów IFA, ale Samsung najwyraźniej zyskał na tej strategii. Dzięki wcześniejszej premierze koreański producent ma szanse zagarnąć dla siebie znaczną część rynku, zwłaszcza teraz – gdy liczba sprzedanych iPhone’ow po raz pierwszy od wielu lat maleje.

Spodziewamy się, że Galaxy Note 6 zadebiutuje w dwóch wersjach: z procesorem Exynos 8890 i Snapdragonem 823. Pod maską urządzenia prawdopodobnie zobaczymy 6 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci wewnętrznej, akumulator o pojemności 4000 mAh oraz USB typu C. Note 6 ma także posiadać ochronę przed wodą i kurzem.

Źródło: bgr.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.