iPhone z zakrzywionym ekranem w 2018 roku?

Przez długi czas w historii swoich smartfonów Apple trzymał się technologii LCD. Na ten moment to jeden z niewielu producentów, którzy jeszcze nie przerzucili się na lepszą pod względem jakości i energooszczędności technologię OLED. Ale chodzą słuchy, że niedługo ma się to zmienić.

Już w ubiegłym roku docierały do nas plotki o zmianie rodzaju wyświetlacza w iPhone’ach. Teraz najnowsze doniesienia z Korei mówią, że Apple w 2018 zastosuje nie tylko ekran OLED, ale także postawi na zmianę designu – iPhone otrzyma zakrzywiony wyświetlacz, który póki co jest domeną flagowców Samsunga. Biorąc pod uwagę subtelne różnice w formie każdej kolejnej generacji iPhone’ów prawdopodobnie Apple postawiłby na bardziej delikatny kształt ekranu, z lekko zagiętymi krawędziami, a nie funkcjonalnym panelem bocznym jak w Samsungach Galaxy S6 i S7 Edge.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.