Limitowana edycja Samsung Galaxy S7 dla fanów Batmana

Jak na razie nic nie zostało potwierdzone. Ot, oficjalne konto Samsung Mobile opublikowało na Twitterze poniższy obrazek. Nie trzeba jednak być jasnowidzem, żeby zorientować się, że już wkrótce ukaże się kolejna, "komiksowa" wersja smartfonu od koreańskiego producenta.

Powyższe logo nietoperza rozpozna każdy fan komiksów. Ba, w dzisiejszych czasach nie trzeba być nawet fanem komiksów, żeby rozpoznać bat-sygnał. Pamiętacie Samsung Galaxy S6 Edge w wersji przypominającej kostium Iron-Mana, którą stworzono na licencji wydawnictwa Marvel? Musiała widocznie cieszyć się na tyle dużą popularnością, że Samsung postanowił pójść za ciosem i skontaktować się tym razem z DC Comics.

Wszystko wskazuje na to, że Samsung Galaxy S7 (prawdopodobnie w wersji Edge) ukaże się w limitowanej edycji, stylistycznie nawiązując do Batmana – jednego z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów na Świecie, ze stajni DC Comics. Strasznie jesteśmy ciekawi tego, jak będzie wyglądał ten telefon. Data premiery jak na razie pozostaje tajemnicą.

Źródło: Twitter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.