Media Expert z nową usługą: „Zobacz produkt na żywo”

Kupowanie przez Internet ma sporo zalet - oszczędzamy czas, możemy porównać ceny w różnych sklepach i łatwo zamówić towar. Ale są takie produkty, które wolimy obejrzeć na żywo przed zakupem. Media Expert wpadł na pomysł, jak udostępnić tę funkcję klientom bez potrzeby wychodzenia z domu.

Najprościej ujmując usługa „Zobacz produkt na żywo” pozwala klientowi siedzącymi w domu przed komputerem lub używającym smartfona połączyć się z konsultantem, który wyposażony w kamerę zaprezentuje wybrany przez klienta produkt dokładnie tak, jakby był obecny tuż obok niego w sklepie. Ten sam konsultant będzie w stanie także przyjąć zamówienie i ustalić termin dostawy. Usługa ma być szczególnie przydatna tym klientom, którzy lubią naocznie porównywać różne produkty i cenią sobie rady specjalisty.

Media Expert zapewnia, że funkcja będzie stale rozwijana, a już teraz konsultanci mogą prezentować przy jej pomocy kilkaset urządzeń RTV i AGD. Ciekawe czy tym śladem podążą też inne polskie hipermarkety oferujące sprzedaż internetową.

Źródło: Telix
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.