Parrot: ciekawa promocja na drony

Przez sześć tygodni poprzedzających sezon wakacyjny, Parrot oferuje zwrot gotówki przy zakupie dronów rekreacyjnych – aż do 427 zł.

Parrot ogłosił sezonowe wydarzenie poświęcone dronom: „It’s Flying Season”. Od Minidrones, przeznaczonych dla kolejnego pokolenia pilotów, aż po Bebop, ultra-kompaktowego i lekkiego bezzałogowego drona wyposażonego w kamerę full HD, całą gamę dronów rekreacyjnych Parrot będzie można nabyć z rabatami od 128 do 427 zł.

Pilotowanie drona rekreacyjnego nie jest i nie powinno być zarezerwowane dla elitarnego grona użytkowników ani profesjonalnych pilotów. Parrot opracował szereg kompaktowych, lekkich i wytrzymałych dronów, które są łatwe do sterowania z poziomu smartphona i powinny być dostępne dla wszystkich fanów podniebnych lotów — powiedział François Ruault, Sales & Marketing Director Parrot. –

Ogłaszając „Flying Season” chcemy, by czas przedwakacyjny nabrał nowego charakteru. Naszą ambicją jest stworzenie corocznego wydarzenia, w którym konsumenci będą mogli nadać nowy wymiar swojej rozrywce, czasowi spędzanemu z bliskimi, a także swoim wspomnieniom.

Podczas „It’s Flying Season” w sklepach stacjonarnych lub na www.parrot.com/shop można kupić drony Parrot i uzyskać zwrot gotówki:

  • 128,10 zł na wszystkie « Minidrones »
  • 213,50 zł na AR.Drone 2.0, Bebop, Bebop2, Bebop + Skycontroller; Skycontroller, Skycontroller Black Edition
  • 427 zł na Bebop2 + Skycontroller Black Edition
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.