Polacy tworzą konkurencję dla Steama

Gameviss jest platformą dystrybucji cyfrowej, z funkcjami serwisu społecznościowego która jest w tej chwili opracowywana przez polski start-up Gameviss Technologies. Platforma chce oferować usługi zarządzania prawami cyfrowymi, prowadziła sprzedaż gier przeznaczonych zarówno na konsole jak i PC. O ile oczywiście zostanie ufundowana.

Gameviss pozwoli użytkownikowi na instalację i automatyczne zarządzanie oprogramowaniem na wielu komputerach oraz dostarczy funkcje społecznościowe takie jak listy znajomych i grupy, zapis w chmurze oraz czat dostępny podczas gry. Jednym słowem Polacy chcą stworzyć lepszą wersję Steama. W celu zebrania funduszy na ten projekt, postanowili wystartować z kampanią crowdfundingową na portalu indiegogo.com. Jak widzicie strona dopiero co wystartowała – może przez cały miesiąc uda zebrać się kwotę 10 tysięcy dolarów na rozwój platformy. Jeśli tak się stanie, na pewno się o tym dowiecie.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.