Ruszyły beta-testy Forzy dla PC

To pierwsza w historii gra z cyklu Forza, która pojawi się na komputerach PC. Niestety, nie będzie to odpowiednik Forzy Motorsport 6, a jej dość okrojona wersja. Którą można już testować.

Forza Motorsport 6: Apex to Forza Motorsport 6 w wersji na komputery PC… teoretycznie. W praktyce gra została w wielu miejscach napisana na nowo. Gra obsługuje rozdzielczość 4K, ale ma znacznie mniej treści od konsolowego odpowiednika. W grze znajdziemy raptem 60 pojazdów i sześć torów. Reszta ma zostać udostępniona później. Odpłatnie. Sama gra jednak dostępna jest za darmo, a na chwilę obecną wyłącznie w wersji beta.

Nieukończona wersja beta ma, niestety, dość wysokie wymagania sprzętowe. Na razie nie obsługuje pecetowych kierownic dla graczy, ale ich obsługa ma zostać dodana w przyszłości. Gra integruje się w pełni z usługami Xbox Live. Przy przystąpić do beta-testów gry wystarczy pobrać ją nieodpłatnie ze Sklepu Windows.

Źródło: Turn 10 Studios
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.