Samsung: inteligentna… deska surfingowa

Na razie mamy do czynienia jedynie z ciekawą akcją o charakterze reklamowym, ale jeśli pomysł "chwyci", to kto wie...

To trzeba przyznać: Samsung ma ciekawe pomysły na nowe produkty, do których można przypiąć przedrostek „smart”, „inteligentny”. Oprócz oczywistości typu zegarek czy telefon co jakiś czas marketingowcom koreańskiej firmy zdarza się zaprezentować naprawdę inspirujące wynalazki, takie jak tir z wyświetlaczem na naczepie, pokazującym sytuację na drodze przed nim, albo nawet inteligentna owiewka do skuterów.

Tym razem znów mamy do czynienia z innowacją w dziedzinie szeroko rozumianego transportu, o ile za transport uznać można przemieszczanie się po falach na desce surfingowej. We współpracy z zawodowym surferem Gabrielem Mediną powstała Galaxy Surfboard: deska z wbudowanym ekranem LED, wyświetlającym komunikaty tekstowe i podstawowe ikonki komunikacyjne. I jeszcze jedna ważna sprawa: sercem, czy raczej mózgiem deski jest Samsung Galaxy S7, którego należy wcześniej umieścić w jej wnętrzu.

A wszystko to zobaczycie na poniższym filmie:

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.