Serial Cleaner – nowa, polska skradanka w klimacie lat ’70.

Krakowskie studio iFunn4all w najbliższy poniedziałek, podczas konferencji Digital Dragons zaprezentuje gameplay ze swojej najnowszej produkcji.

Serial Cleaner to dynamiczna skradanka utrzymana w estetyce lat 70. ubiegłego stulecia. Głównym

bohaterem jest tytułowy „czyściciel”, specjalizujący się w sprzątaniu miejsc zbrodni – pozbywaniu się
ciał, wyrzucaniu narzędzi zbrodni, usuwaniu śladów krwi. Fabuła skupi się na mordercy, który kopiuje słynnych zabójców, którzy w tamtym czasie aktywnie działali w Stanach Zjednoczonych.

Dynamiczna akcja oraz charakterystyczny rzut kamery mogą przywodzić na myśl Hotline Miami, ale
tym razem nie chodzi o zabijanie, a o sprawne sprzątanie po zabójcach i przemykanie niepostrzeżenie
za plecami niezbyt rozgarniętych, przekupnych gliniarzy. Gra skorzysta z Real-World Data – informacji pobieranych ze świata rzeczywistego – do modyfikacji rozgrywki (gdy gracz usiądzie do gry wieczorem, akcja w grze także rozgrywać się będzie w nocy, co wpłynie na zasięg wzroku i zachowanie policjantów).

Atutem gry ma być także luźny humor inspirowany serialem „Fargo” i filmem „Pulp Fiction” oraz styl graficzny przypominający prace Matthew Lyonsa i Moebiusa. Platformy gry nie zostały ujawnione, ale najprawdopodobniej będą to komputery PC.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.