Syberia 3 z nowym zwiastunem i datą premiery!

12 lat musieliśmy czekać na kolejną produkcję studia Microids i Benoita Sokala. Czym zaskoczą nas nowe przygody Kate Walker? Cóż, z pewnością nie olśniewającą grafiką...

Po raz pierwszy w historii Syberia 3 będzie w pełni renderowana w środowisku 3D. W dzienniku developerskim, który możecie obejrzeć powyżej, twórcy obiecują wiele filmowych efektów, animacje z wykorzystaniem techniki motion-capture oraz wiele interakcji z obiektami. Oczywiście całość ma nie stracić charakterystycznego ducha poprzednich części. Niestety wbrew temu, co mówi studio Microids postęp wizualny jest słabo widoczny – przynajmniej na trailerze złożonym z niedokończonych jeszcze elementów.

Ale w Syberii grafika nigdy nie odgrywała dużej roli – tu liczył się niepokojący scenariusz, ciekawe osobowości i zagadki logiczne. I tego ma również nie brakować.

Gra zmierza nie tylko na komputery PC, ale też na konsole PS4 i Xbox One. Data premiery Syberii 3 przypada na 1 grudnia br.

Źródło: DSOgaming.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.