Tak prezentuje się filmowy Assassin’s Creed

Popularna seria Ubisoftu doczekała się przeniesienia na srebrny ekran. Historia filmu nie będzie jednak związana bezpośrednio z żadną odsłoną gry.

Bohaterem filmu jest Callum Lynch, który zostaje porwany przez korporację Abstergo, by z pomocą wysoce zaawansowanej technologii – Animusa – dotrzeć do wspomnień swojego przodka należącego do Bractwa Asasynów. Większa część akcji zabierze nas do XV-wiecznej Hiszpanii, ale nie zabraknie także scen ze „współczesności” ukazujących wnętrza Abstergo.

Pierwszy zwiastun ukazuje charakterystyczne dla serii elementy – ucieczki po dachach, sceny walki wręcz, a nawet „skok wiary”. Da się też zauważyć unowocześnioną wersję Animusa, który teraz utrzymuje bohatera w powietrzu i przetwarza jego ruchy.

Premiera filmu odbędzie się 21 grudnia. W rolach głównych zobaczymy Michaela Fassbendera („Makbet”, „Prometeusz”, „Steve Jobs”), Marion Cotillard („Makbet”, „O północy w Paryżu”) i Jeremy’ego Ironsa („Rodzina Borgiów”, „Druga prawda”, „Człowiek w żelaznej masce”).

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.