Tim Cook zaliczył wpadkę we własnym sklepie

Indie są ważnym dla Apple rynkiem zbytu i Tim Cook zamierza wkrótce przeprowadzić tam szereg inwestycji. Podczas piątkowej wizyty w tym kraju szef Apple postanowił odwiedzić jeden z lokalnych sklepów sygnowanych logotypem nadgryzionego jabłka i wszczął tam awanturę - zupełnie niepotrzebnie...

Wydarzenie miało miejsce w sklepie w Gurgaon. Gdy Tim Cook wszedł do środka, jego uwagę przykuło turkusowe etui do iPhone’a, którego nigdy wcześniej nie widział. Nic dziwnego, że szef Apple’a uznał je za produkt nieoryginalny i zażądał od pracowników sklepu natychmiastowych wyjaśnień. Możemy tylko przypuszczać, jak mocno wystraszeni byli sprzedawcy, gdy sam Tim Cook nie rozpoznał produktu. Na szczęście etui okazało się oryginalnym akcesorium – jego kolor oraz opakowanie odbiegało od normy, gdyż było przygotowane na rynek azjatycki i nie pojawiło się w sklepach w USA.

Źródło: indiatimes.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.