Twórcy Titanfalla pracują nad grą w uniwersum Star Wars

W roku ubiegłym zadebiutowała sieciowa strzelanka Star Wars: Battlefront. W czerwcu pojawi się gra z serii LEGO, która przeniesie nas do uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nad nową grą RPG pracuje także studio Visceral Games - jak się okazuje to nie jedyny developer, który wykorzysta licencję Lucas Film.

Respawn Entertainment, studio odpowiedzialne m.in. za stworzenie Titanfalla, ogłosiło wczoraj, że na mocy porozumienia z Electronic Arts tworzy przygodową grę akcji rozgrywającą się w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Oprócz tego, że gracz obserwować będzie wszystko z perspektywy trzeciej osoby, o samej produkcji nie powiedziano zbyt wiele. Do współpracy zaproszono Stiga Asmussena, który wcześniej pracował przy God of War III. Zdradził on, że do gry oddelegowano niewielki, ale zdolny oddział ludzi z Respawn Entertainment. Reszta ekipy pracować będzie nad drugą częścią Titanfalla.

Źródło: IGN.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.