Uber rusza w dwóch kolejnych polskich miastach…

Międzynarodowy gigant, na widok którego tradycyjne korporacje taksówkarskie dostają białej gorączki działa już w 400 miastach na całym świecie. Od dzisiaj także w Łodzi i w Katowicach.

Uber zanalizował próby zamówienia usługi na terenie całej Polski i doszedł do wniosku, że to właśnie w tych dwóch miastach znajduje się najwięcej zainteresowanych użytkowników. Z okazji rozpoczęcia działalności w Łodzi i Katowicach, mieszkańcy tych miast otrzymają 50 zł bon na przejazdy, dzięki czemu bez obaw będą mogli przetestować usługę. Będą go mogli wykorzystać do końca lipca br.

To jednak nie wszystko. Uber wprowadza także promocyjne ceny na przejazdy w każdym polskim mieście, w którym funkcjonuje (Poznań, Warszawa, Krakowie, Gdyni, Gdańku, Sopocie, Łodzi i Katowicach). Za rozpoczęcie kursu zapłacimy teraz 4, a nie 5 zł. O 10 grozy zostanie też obniżona cena za przejechany kilometr (1,30 zł).

Przy okazji Uber ujawnił też dane dotyczące rozwoju usługi w naszym kraju. Z Ubera korzysta w Polsce już 300 tysięcy użytkowników, co czyni z naszego państwa trzeci kraj w Unii Europejskiej cieszący się tak dużym zainteresowaniem. Większość z nich to ludzie przed 30. rokiem życia.

0
Źródło: Biznes.onet.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.