Wiedźmin 3: Krew i Wino na nowym zwiastunie

31 maja na komputerach PC i konsolach nowej generacji zadebiutuje drugi i zarazem ostatni dodatek fabularny do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt Red zaprezentował zwiastun ukazujący nową krainę, którą będzie można zwiedzić dzięki DLC.

Dodatek „Krew i Wino” zabierze gracza do zupełnie nowej lokacji – Toussaint. Ta miodem i mlekiem (a w zasadzie winem) płynąca kraina tętni żywymi kolorami i sielskim życiem. Ale Geralt nie zjawiałby się tam, gdyby w mroku nie czaiło się zło… Dodatek zapewnić ma ponad 20 godzin rozgrywki. Mapa Toussaint zaś będzie dorównywała rozmiarem wszystkim wyspom Skellige, więc nowych widoków do zwiedzania z pewnością nie zabraknie. Obstawiałabym też nowe wątki romansowe, tym bardziej, że na grafikach promocyjnych ukazanych jest kilka blondwłosych piękności.

„Krew i Wino” zamówić można już teraz w wersji cyfrowej (72 zł) lub pudełkowej edycji limitowanej (119 zł). W tej ostatniej otrzymujemy także 2 talie kart do Gwinta, żetony do gry i kolekcjonerskie pudełko.
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.