Wirtualne randki na festiwalach

ZaadoptujFaceta.pl wprowadza nową funkcję w swojej aplikacji mobilnej – dopasowywanie osób według uczestnictwa w festiwalach i koncertach, na jakie się wybierają i na jakich są w danym momencie.

Zaczyna się sezon na festiwale. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź aplikacji mobilnych. Nowa funkcja ZaadoptujFaceta wykorzystuje geolokalizację oraz preferencje muzyczne użytkowników. Kiedy już będziemy na festiwalu czy koncercie, aplikacja poinformuje nas, że w tym samym miejscu znajduje się osoba płci przeciwnej, która również jej używa. Dzięki hashtagom (opisującym nie tylko wygląd czy gust muzyczny, np. #wszystkojedząca, #badboy, #mistrzimałgorzata) łatwo zorientować się, czy znajdziemy z tą osobą wspólny język i czy warto aranżować spotkanie.

Aż 54 proc. osób korzystających z aplikacji to kobiety. Co ciekawe, tylko one mogą inicjować rozmowy – czyli umieszczać facetów w koszyku. Chroni to kobiety przed niechcianymi wiadomościami i propozycjami. Wśród festiwali, które będzie monitorować apka ZaadoptujFaceta, są Orange Warsaw Festival, Opener, Woodstock, Off Festival i wiele innych.

Źródło: ZaadoptujFaceta.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.