World of Warcraft: Dyskryminacja Polaków

Jedna z najbardziej popularnych gier MMORPG została zekranizowana i w przyszłym miesiącu zobaczymy jej kinowy debiut. W związku z tym Blizzard przygotował ciekawą promocję, jednak nie wszyscy z niej skorzystają.

Za pośrednictwem swojej strony Blizzard poinformował fanów, że w związku z premierą filmu zamierza wprowadzić szczególną promocję. Osoby, które pomiędzy 25 maja, a 1 sierpnia zakupią bilet do kina na „Warcraft: Początek” otrzymają kupon z kodem na darmową kopię gry z abonamentem ważnym 30 dni. Niestety promocja nie obejmuje Polski, choć na liście znajduje się wiele innych państw europejskich i sieć kin Kinepolis, która działa także w naszym kraju. Przyczyny takiego wykluczenia nie są znane.

Na pocieszenie każdy gracz, który zaloguje się do gry w tym samym okresie otrzyma zestaw do transmogryfikacji broni inspirowanych filmowym orężem.

Źródło: blizzard
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.