Wyciekły rendery opaski Samsung Gear Fit 2

Pierwsza generacja opasek Samsung Gear Fit okazała się sporym sukcesem. Pomimo ograniczonych możliwości sprzętu, opaska Samsunga zdobyła całkiem sporą popularność wśród klientów, dlatego też trudno dziwić się, że koreański producent pracuje nad ulepszoną wersją.

Premiera Gear Fit 2 odbędzie się za kilka miesięcy, jednak już teraz do sieci wyciekły rendery tego urządzenia. Powyższe zdjęcie udostępnił na swoim koncie, na Twitterze, popularny bloger Evan Blass, który ma niebywałe „szczęście”, jeśli chodzi o publikowanie materiałów przed ich oficjalną premierą.

Oprócz zdjęć, jedyne co wiemy na chwilę obecną to to, że ekran w Samsung Gear Fit 2 będzie wykonany w technologii AMOLED. Mamy też nadzieję, że sama opaska będzie wodoodporna na tyle, żeby uzyskać certyfikat IP68 (to miałoby sens), jednak na dzień dzisiejszy są to tylko nasze pobożne życzenia.

Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.