Znamy specyfikację OnePlus 3

Wielce wyczekiwany następca OnePlus 2 nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany przez producenta, jednak dzięki chińskiej organizacji TENAA, która nadaje certyfikaty każdemu nowemu urządzeniu wypuszczanemu na rodzimy rynek znamy specyfikację smartfona.

Zaskoczeń brak. W większości specyfikacja OnePlus 3 pokrywa się z plotkami, które wcześniej pojawiały się w sieci. I tak nowy flagowiec producenta działać będzie pod kontrolą czterordzeniowego procesora taktowanego zegarem o częstotliwości 2,15 GHz (najprawdopodobniej chodzi tu o Snapdragon 820). Układ wspierać mają 4GB RAM-u oraz 64GB pamięci wewnętrznej.
Na pokładzie znajdziemy także baterię o pojemności 3000 mAh oraz dwa aparaty – główny o rozdzielczości 16 MP i dodatkowy o rozdzielczości 8MP. Jeśli chodzi o wyświetlacz OnePlus 3 otrzyma ekran Full HD o przekątnej wynoszącej 5,5-cali. Obudowa urządzenia wykonana jest w całości z metalu. Po wyjęciu z pudełka OnePlus 3 działać ma na Androdzie 6.0.1. Do sprzedaży trafić mają następujące wersje kolorystyczne: jasno szara, czarna i złota.

Oficjalna data prezentacji smartfona ma nastąpić 14 czerwca br.

Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.