A co powiecie na inteligentną miarkę?

Zapomnijcie o zwykłych miarkach. Oto nadszedł czas na inteligentne akcesoria pomiarowe - Bagel to inteligentna miarka, która właśnie zadebiutowała na Kickstarterze.

Bagel oferuje swoim użytkownikom pełny tryb analogowy, w którym działa jak zupełnie nie wyróżniająca się niczym miarka, oprócz tego gadżet otrzyma tryb automatyczny, w którym użytkownik skorzysta z pomiarów wykonanych przy pomocy czujnika laserowego.

Nie jest to ani najbardziej rewolucyjny pomysł na świecie, ani gadżet, który zainteresuje każdego, jednak jeśli ktoś przeżył chociaż jeden remont w życiu, z pewnością doceni miarkę, która potrafi przesłać automatycznie wszystkie pomiaru do naszego smartfona, gdzie zostaną błyskawicznie zapisane. Jeśli chcielibyście wspomóc projekt i otrzymać własny egzemplarz, to ta przyjemność kosztuje 59 dolarów. Twórcy potrzebują 30 tysięcy dolarów, żeby ruszyć z produkcją.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.