Ciekawy Easter egg w „Wiedźmin 3: Krew i Wino”

W najnowszym i zarazem ostatnim dodatku do Wiedźmina 3 znaleźć można wiele subtelnych Easter eggów. Jeden z użytkowników YouTube'a odkrył właśnie ciekawostkę, do której bardzo trudno się dostać.

Nowa kraina w dodatku „Krew i Wino” zachwyca swoimi krajobrazami, nieco odmiennymi od typowych, słowiańskich widoków. Jeden z użytkowników YouTube’a o nicku pippo311lp postanowił sprawdzić, co kryje się na szczycie wysokiej góry widocznej w oddali. Oczywiście mimo mechaniki zakładającej otwartość świata, Geralt nie wszędzie da radę się wspiąć – właśnie dlatego w tym przypadku użyto narzędzia Free-Cam, dzięki któremu użytkownik może swobodnie przemieszczać się na jakikolwiek punkt na mapie.

Okazuje się, że to na szczycie właśnie tej góry twórcy – studio CD Projekt Red – umieścili zdjęcie całej ekipy oprawione w ramę obrazu. Pomysł fajny, choć sami przyznacie, że odkrycie tego sekretu graniczyło z cudem.

0
Źródło: VG24/7.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.